Dünya'yı sonundaki savaş

BWpedia sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

2012 yılında III. Dünya Savaşı çıktı. Yeryüzü nüfusunu toptan yıkıma uğratmada kullanılan silahlar 10 kat daha da arttı. Fakat , medeniyetler ve hayatta kadı ve teknolojik ve biyoteknolojik gelişmeler bazı ölümcül ve birçok kullanışlı şekillerde aletlere ürünleri oluşturdular.

2019 yılında yerel bölümlerin biri ; rakiplerini elemek için yeni nano-virüs kullandılar. Aslında bu belli bir genotipe sahip ve her zaman her şeyi harika görünen bir grup insanı yok etmek için dizayn edilmişti. 24 saat içinde yeryüzü nüfusunun 100 milyondan daha az olacağı varsayılmıştı. Bu virüs ataklarının çoğunluğu çabuk öldürüyor, diğerleri ise acı içinde ölüyorlardı. Diğerleri nano-bot’lar ile sadece öldürmek amaçları olan sersemleştiren, kana susamış 4 ayaklı hayvanlara dönüşmektedirler. Hiç kimse insanoğlu için en kötü parazitin kendi kurtarıcıları haline geleceklerinden şüphelenmezdi.

Vampirler – insan kanına bağımlı olan- kurnaz akıllarını ve ilk ve son ortak gayretleri sindiren mikroskobik katil ordularını birleştirmişlerdir. Vampirlerin hareketleri sonucunda daha sonra şehirler olarak adlandırılacak olan insanların korkusuzca ve barış içinde yaşadıkları bölgeleri oluşturulmuşlardır. Koruyucu bariyerlerin ötesinde, sadece amacı olmayan çılgın kişilerin ,unutulmuş bilgiyi ve yeryüzünü geri almak için gereken bilgiyi arayanların olabileceği çok geniş artık madde bölgesi bulunmaktadır.

Fakat kim dedi ki sizde çılgın değilsiniz diye ? Sizde her gün kahvaltıda, öğlen ve akşam yemeklerinde tamamiyle kan içemezsiniz.

Onlardan biri haline gel, hiç kimsenin görmediği bir şehirde güç ve hayatta kalmak için hayvan savaşına katıl.