Irklar

BWpedia sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

BloodWars'ta döt değişik Vampire soyu vardır..

Düzenbaz

Bu tür, 3. Dünya savaşı boyunca yok edilen imparatorluk olmuş, politika ve iş dünyasını yönetim yeteneğine sahip İtalya’dan esinlenmiştir.

Yetenekler: Manipülasyon Irk Özellikleri: Constantinople : Şans +10, +10% tüm silahlardan sıyrılma

Kasap

Bütün türlerin en ilkel ve barbarıdır. Bu vampirler, Sibirya’nın cazibesiz bölgelerinde , evlerinden ve insan gücünden uzakta , asla tehlike unsuru olmamışlardır. Bu sıra dışı önem onların savaş boyunca hayatta kalmalarını sağlamıştır.

Yetenekler: Hayvan ilmi Irk Özellikleri: Constantinople : +20% YP (Yaşami Puanı)

Kült

Bu tür, komşu kabilelerin ayinlerinde kullandıkları kıtlık getiren ya da yağmur çağıran Şamanların uzun zaman önce kullandıkları Afrika çayırlarından esinlenilmiştir.

Yetenekler: Ayin Irk Özellikleri: Constantinople : Şans +5, +10% KP (Kan Puanı), +5% kritik vuruş şansı

Emici

Bu neslin soyu pek az bilinir. Belki bir şey hariç: onlar vampirler dünyasının yenileriler. Savaş neredeyse bitmek üzereyken; eski Çin bölgesinde görüldüler. Birçok şüphe, onların Çin deneylerinin bir ürünü oldukları hakkında.

Yetenekler: Kara Büyü Irk Özellikleri: Constantinople : +10% YP (Yaşam Puanı), +10% KP (Kan Puanı), kolaylık +5%, tüm silahların hasar kabiliyeti +5

Lanetli

Carpathian Dağları’ndan esinlenen Vampirlerin ırkıdır. Efsane, bu neslin kurucusu; çok eski vampirlerden birinin değiştirdiği, vahşi bir yerde yaşayarak iğrenç görünümünü saklamak isteyen Hırvat Muhtarı Vlad Drakos’dur. Döllerinden herkes, onları iğrenç canavarlara çeviren garip değişimleri kalıtsal olarak aktarmıştır.

Bu türü ilk başta seçemezsiniz. Lanetli’ye dönüşmeniz için Act II’deki tüm yürüyüşleri tamamlamanız gerekmektedir.

Yetenekler: Lanet Irk Özellikleri: Constantinople : +10% KP (Kan Puanı), tüm silahlarda +30 daha fazla vuruş