Karater Parametreleri

BWpedia sitesinden
(Parametry sayfasından yönlendirildi)
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

BloodWars'ta tanımlanan her Vampir için onları direkt etkileyen 9 çeşit temel parametre vardır.

GÜÇ

Yakın mesafe silahlar'ın vuruş gücünü arttırır ve ağır nesneler kullanmanıza izin verir. Her güç kademesi Yakın mesafe silahlar'ın gücünü bir kademe arttırır.

ÇEVİKLİK

Ne kadar güçlü vurursan vur, önemli olan tutturmandır... Yakın mesafe silahlar'ın vuruş şansını etkiler ve bu silahlardan sıyrılmayı kolaylaştırır. Yüksek seviye çeviklik kuşatmanın her raundunda sana ayrıcalık tanır.

DİRENÇ

Ne kadar güçlü vurulmalısınki en azından hissedesin? Bu parametre için daha fazlası kulavuzda mevcuttur. Lütfen, Darbeler ve Vuruşlar konularını inceleyiniz.

GÖRÜNÜM

İlginç, kaç kişi sana geri dönüp bakmak ister? Bazı pahallı takılar onların suratlarını sana yöneltmelerine yardımcı olur. Bazı binalar ve seçkin nesneler için gereklidir.

CAZİBE

Öyle birşeydir ki, insanları senin ve kurşun arasında durmasını zorlar... Yüksek Cazibe Saldırılar ve Casusluğa karşı kendini korumanı sağlar.

ŞÖHRET

Cazibeli soylar sıradan halka hayran kalmıştır. Hele senin gibilere... Çocuklarını kaçırarak ailelerine İSTEDİKLERİNİ yaptırırlar. Bu parametre karanlıklar ülkesindeki bilginin ve yeteneğinin insanların kararları üzrindeki “etkisi” 'nin ölçümüdür. Başarılı casusluk ve komşulara saldırırken yardımcı oluşuyla çok önemlidir.

SEZGİ

Ne kadar hızlı sezebileceğini söyler. Komik şağkasıyla seni takip eden adamı görebiliyor musun?? Fırlatılmış bozuk bir paraya silahla ateş edebiliyor musun? Yüksek sezgi sana Saldırılar'dan kaçma olanağı tanır, vuruşları daha isabetli yapmanızı ve kurşunlardan sıyrılmanızı sağlar. Yüksek Sezgi kuşatmanın her raundunda sana ayrıcalık tanır.

İSTİHBARAT

Daha yaratıcı düşünme yeteneğinin metebesi ve daha iyi Binalar inşa etmen için gereklidir.

BİLGİ

Çevre bilgini temsil eder. Represents your knowledge of the environment. Binalar inşa etmeniz için çok önemli parametredir. Bazı nesneleri kullanmanız için bilgi'ye sahip olmanız gerekmektedir. Parametrenin 1/3'ü kadar silahlara vuruş etkisini arttırır.